Ładne i zdrowe włosy dzięki żelkom?

Suchość i łamliwość włosów, rozdwajające się końcówki i widoczny spadek ich ogólnej kondycji, to oznaka, że nie mają witamin. Tych niestety nie da się dostarczyć w odpowiedniej ilości z zewnątrz, używając odżywkę czy maskę. Takie działanie przyniesie jedynie krótkotrwałe efekty. Tym, czego potrzeba osłabionym włosom, są witaminy podawane od wewnątrz, czyli lekarstwo witaminowe, na przykład takie jak żelki na zdrowe włosy.

Alternatywa dla tabletek

Nikt nie przepada za łykaniem tabletek. Czynność ta łączy z chorobą, poza tym o ich przyjęciu szybko jest zapomnieć, no i po prostu nie jest to nic fajnego Co innego… kosztowanie żelków. Z tego założenia wyszli producenci suplementu, zawierającego witaminy na włosy. Misie na zdrowe włosy, bo o tym preparacie mowa, to witaminy niezbędne dla zdrowia i piękna włosów, zamknięte w żelkach.

Plan na produkcję witamin w formie smacznych przekąsek, nie jest właściwie nowy. Od niedawna można natknąć się na reklamy cukierków witaminowych, albo lizaków na kaszel czy bolące gardło.Standardowo jednak, specyfiki te przeznaczone były dla bardzo młodego odbiorcy, który przyjmowania czegokolwiek w formie kapsułki odmawia czasem głośno i wyjątkowo stanowczo. Dlaczego jednak nie umilić witamin także dorosłym?

Co zawierają misie na zdrowe włosy?

Bez względu na to, w jakiej formie realizowany każdy naprawdę działający suplement, musi legitymować się odpowiednim składem. Najlepiej go sprawdzić przed zakupem. Jeśli chodzi o witaminy na włosy, najlepsze efekty przynoszą: biotyna, witamina A, witamina E, czy niacyna. Dla pomocy zdrowia włosów dobre są również mikroelementy, takie jak: cynk, miedź, selen. Największe znaczenie dla kondycji włosów ma biotyna. Witamina ta, inaczej nazywana witaminą B7 albo witaminą H,odpowiada w bardzo dużym stopniu za stan skóry, paznokci i właśnie włosów. Jej niedobory pojawiają się najszybciej poprzez osłabienie włosów, lub ich bardziej intensywne niż zwykle wypadanie.

Każdy suplement czy preparat, mający na celu podbudowy włosów, powinien zawierać przynajmniej większość z wymienionych powyżej składników – bez względu na to, czy są to tabletki czy misie na włosy. Zastosowanie takdobranego kompleksu witamin i mikroelementów, realnie wpłynie nie tylko na poprawę wyglądu włosów, ale też na to, aby rosły zdrowe. Dodatkowo, te same składniki wpływają dobrze również na stan skóry i paznokci, jest to więc pewnego rodzaju działanie 3 w 1.

Stosowanie, zamiast kapsułek suplementu w formie takiej jak misie na zdrowe włosy, może w pierwszej chwili wydawać się dziwne. Jednak w tego typu specyfiku, zawarte mogą być dokładnie te same wartościowe składniki, jak w tabletkach. A nawet może się okazać, że skład, jaki cechuje żelki na włosy, jest lepszy od składu niejednych tabletek. Kalorycznością tego preparatu nie ma potrzeby się martwić, gdyż producenci dokładają starań, aby nie była wysoka. Poza tym – zalecana dzienna dawka spożycia żelków na pewno nie wpłynie negatywnie na linię. Pyszny smak i przyjemna forma to kolejne atuty. Niewątpliwie opłaca się spróbować.

szampony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *